Teslimat ve İade - Nilla İstanbul Kadın Giyim Butik

 

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış ve deforme olmamış şartıyla iade süresi fatura tarihinden itibaren "14 GÜN" dür. Bu süreyi aşan talepler kabul edilemeyecek ve ürünler karşı ödemeli olarak tarafınıza geri gönderilecektir. İade işlemlerinin başlatılabilmesi için paketinizin içerisinde yer alan iade formunu eksiksiz olarak doldurup faturanız ile birlikte tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Web sitemizden iade talebi oluşturmanıza gerek yoktur.

 

 

Tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak bilgilendirme sağlanacaktır. İade işlemlerinde tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadesi sağlanacaktır. Bu işlemler için İyzipay ödeme sistemimiz üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme yapmış olduğunuz karta tarafımıza iade için göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadeleri sağlanacaktır. Kapıda Ödeme ve Havale/EFT ödeme yöntemi ile satın alınan siparişlerde iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak bilgilendirme sağlanacaktır.Yurtiçi Kargo’nun web sitesi üzeriden kurye talebinde bulunabilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile ücret tarafınızca ödenmek şartıyla gönderilen paketler için fatura üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

 

Tüm değişim ve iade işlemlerinde kargo masrafları alıcıya aittir. 

Kargo ücretsiz alının siaprişler iade edildiğinde gidiş  kargo masrafı düşülücektir. Sitemize üyelikleri bulunmayan müşterilerimizin değişim işlemleri için 0538 406 9119 no’lu whatsapp hattımız ile irtibata geçmeleri rica olunur. İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.

 

* TÜM İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR

İADE VE DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR

 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçmektedir. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir;

Paketinizin içerisinde yer alan İade formunda teslim aldığınız ürünün durumuna göre doldurarak faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Yurtiçi Kargo aracılığı ile Müşteri Adı: Umkhanim Hüseyinova, Müşteri Numarası: 836776320 bilgilerini belirterek göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Siparişimin kargo paketinin dışı deforme olmuş ve ürün/ürünler zarar görmüş ne yapmalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.Sipariş tesliminden sonra fark ettiğiniz bir hasar durumunda, ilgili kargo şubesiyle hemen iletişim kurmanız ve "Durum Tespit Tutanağı" hazırlamalarını istemeniz gerekir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyorsa, lütfen en kısa sürede 0538 406 9119 iletişim numaramızdan bizi bilgilendirin.Hasar Tespit Tutanağı ile birlikte hasarlı ürünü fatura üzerinde yer alan adresimize gönderdiğinizde ürün değişim ya da iade işlemleriniz hızla tamamlanır ve size bu konuda bilgi verilir.Ürün İadesi yaptığımda ödediğim tutar bana nasıl iade edilecek?

Ürün iadesi yaptığınız zaman, tarafımıza gönderdiğiniz iade talepleri ekibimiz tarafından kargonuz elimize ulaştıktan sonraki 1-3 iş günü içerisinde kontrol edilip değerlendirilir ve tarafınıza iade sürecinin başlatılması ile ilgili olarak SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır. İade işlemlerinde tarafımıza göndermiş olduğunuz ürünlerin ücret iadesi sağlanacaktır. Bu işlemler için İyzipay ödeme sistemimiz üzerinden yapılan alışverişlerde ödeme yapmış olduğunuz karta iadeniz sağlanacaktır. Kapıda Ödeme ve Havale/EFT ödeme yöntemi ile satın alınan siparişlerde iade bilgileri (Banka Hesap Bilgileri) ile ilgili olarak işlemlerin başlatılması için SMS yada Whatsapp üzerinden ile bilgilendirme sağlanacaktır.- Ödemenizi web sitemiz üzerinden kredi kartıyla gerçekleştirdiyseniz, taksitli işlemleriniz taksitli olarak, tek çekim işlemleriniz tek çekim olarak 3 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.- Ödemenizi web sitemiz üzerinden debit kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim olan işleminiz banka hesabınıza 3 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.- Ödemenizi web sitemiz üzerinden sanal kart ile gerçekleştirdiyseniz, tek çekim işleminiz kartınıza 3 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.- Kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yaptıysanız tarafımıza ileteceğiniz hesap bilgilerine 3 ile 14 iş günü içerisinde kartınıza iade edilecektir.Ürün İadesi Hesabıma Neden Geçmedi

İade sürecinde yaşanabilecek gecikme durumunda detaylı bilgi için WhatsApp Destek hattımız (0538 406 9119) ile iletişime geçebilirsiniz* TÜM İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. 

 

 

 

Satın aldığım ürünün bedenini ya da farklı bir ürünle değişimini yapabiliyor muyum?

 

Ürün ya da beden değişimi yapılmamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz beden ya da ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.

 

 

Kapıda Ödeme Hakkında Önemli Bilgilendirme 

 

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. 

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adresi, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP/ MAC Adresi) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme ile alışveriş imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebepleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini site sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

 

* İNDİRİMLİ VE KAMPANYA GRUBUNA GİREN ÜRÜNLERDE  SADECE DEĞİŞİM BULUNMAKTADIR. İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ  DEĞİŞİM YAPA BİLİR VE YA ÜYELİĞİNİZE AKTARILACAK BAKİYE OLARAK 1 YIL BOYUNCA KULLANA BİLİRİSNİZ. 

 

 

Önemli Not 1: İptal ve İade işlemlerinde gerçekleştirilecek ücret iadelerinde masraflar düşülerek yalnızca ürün bedelinin iadesi yapılır.

 

Önemli Not 2: Nilla İstanbul mağazalarından, websitesi, sosyal medya hesaplarından veya diğer mecralardan yapmış olduğunuz siparişlerde yukarıdaki şartlar yerine getirildiği taktirde değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı